$, 13.04.2024, 15:49
Вітаю Вас Гість | RSS

       Комунальний заклад «Кам’янська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат»
Запорізької обласної ради  

Меню сайту
Календар
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
ОФІЦІЙНІ САЙТИ

Методична робота

"Якщо ви володієте знанням, дайте іншим запалити від нього свої світильники."

Т.Фулер

 

Одним із найважливіших   завдань школи    є постійне підвищення професійного рівня, педагогічної майстерності, загальної культури.  Головною метою методичної роботи з педагогічними кадрами в умовах необхідності становлення ціннісно - цільової єдності педагогічного колективу є забезпечення різноманітних форм навчання для розвитку індивідуальної педагогічної майстерності кожного вчителя і педагогічного колективу в цілому, стимулювання самоосвіти і творчого пошуку педагогів.

Методична робота в школі будується на досягненнях науки,  системі аналітичної, організаційної, діагностичної, пошукової, дослідницької, науково-практичної, інформаційної діяльності з підвищення наукового, загальнокультурного рівня педагогічних працівників, удосконалення їх професійної компетенції та підвищення ефективності навчально-виховного процесу.

 

Основні завдання методичної роботи:

 

  • удосконалення діяльності, підвищення компетентності, методичної кваліфікації педагогів;
  •  розвиток та збагачення загальної культури педагога;
  • озброєння педагогів знанням психолого-педагогічної теорії, педагогічної практики за проблемою;
  • діагностика індивідуально-психологічних особливостей вихованців та педагога;
  • створення системи соціально-психологічної підтримки педагога щодо розвитку творчого потенціалу, адаптації до сучасних умов;
  • стимулювання самоосвіти та саморозвитку педагога та учня з особливими освітніми потребами;
  • посилення практичної спрямованості  методичної роботи ;
  • забезпечення рівного доступу педагогів до інформаційно – методичного банку даних методичної  літератури, мультимедійних засобів.
  •  

В школі-інтернаті створена методична рада. Впродовж декількох років методична діяльність проводиться на основі моніторингу професійної діяльності педагогів. Методичною радою школи розроблено Положення про рейтингове оцінювання діяльності педагогів всіх категорій, що сприяє об’єктивному оцінюванню рівня професіоналізму педагогів. Проводяться методичні і тематичні тижні, де педагоги й учні удосконалюють знання з навчальних дисциплін, представляють свої надбання з різних галузей навчально-виховного процесу.

 

Основною формою методичної роботи в школі являються методичні об`єднання:

 

 

 


 

Форми методичної роботи