Користувачів: 0

Форма входу
ОФІЦІЙНІ САЙТИ

Головна » 2016 » Вересень » 20

16 вересня у нашій школі проводилося спортивне свято, присвячене Дню фізкультури та спорту. Всі учні нашої школи взяли активну участь в цьому святі спорту. Старші школярі змагалися в виявленні найсильнішого спортсмена школи у грі «Останній герой». Серед  дівчат участь прийняли 16 спортсменок , а серед хлопців – 21. Переможцями  серед  5 – 7 класів  у хлопців став Білокінь Владислав, друге місце – Хрупало Віталій,   серед дівчат найсильнішою стала Бондаренко Люба, друге місце у Ісенко Софії. У 8 – 12 класів до фіналу дісталися два учні і в упертій боротьбі з перемогою в одне очко став Бараніченко Андрій, друге місце зайняв Пушкаренко Євген. Учні 2  - 4 класів змагалися в «Піонербол» і переможцями стала збірна команда 2 – А, 3 – А, 4 – А класів. Наймолодші наші школярі , учні підготовчих та перших класів, виявляли найсильнішого в змаганнях «Веселі старти» , де була зафіксована нічия. Всі переможці були нагородженні почесними грамотами на шкільній лінійці.