$, 13.07.2024, 11:50
Вітаю Вас Гість | RSS

       Комунальний заклад «Кам’янська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат»
Запорізької обласної ради  

Календар
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
ОФІЦІЙНІ САЙТИ

Самоврядування

 

 Є на планеті  дороге серцю місце – рідна школа. Кожного понеділка, мов  крихітні  гомінливі струмочки, зливаючись у єдиний  бурхливий потік   прямують сюди учні.

Мабуть, не було жодної людини, яка б від усього серця не висловлювала любові до рідної школи і свої тривоги за її долю, яка б не покладала на неї найбільших надій, бо свою долю в майбутньому бачила невідривно від долі рідної школи. Ось і наша дитяча організація школи-інтернату «Веселка» створена  задля виховання підростаючого покоління. Нашій організації не так багато років, але вже чимало вдалося зробити. Учні ознайомлюються  з історією України, її славними традиціями, об¢єднують зусилля для добрих і корисних справ. Розвивають свої здібності і таланти. Усі мають стати активними, знайти власне місце у справах свого колективу. Основними напрямами роботи наша організація визначила питання  шкільного життя, що найбільше  цікавлять учнів.

Вищим органом учнівського самоврядування являється рада «Лідер», яка вибирається із учнів 5-12 класів. Дієвість учнівського самоврядування забезпечується:

·       єдиною метою керівної і керованої підсистем;

·       співпрацею педагогічного і учнівських колективів;

·       реальними повноваженнями органів учнівського самоврядування.

Головний принцип педагогів школи-інтернату: нічого не вирішувати без учнівського активу, підказувати, радити, довіряти, спонукати учнів до самостійності, ініціативи. 

 

Завдання учнівського самоврядування:

 

*      Формування ініціативної, здатної приймати нестандартні рішення  особистості, розвиток творчого потенціалу учнів, навчання  самостійності і відповідальності

*      Сприяння розвитку творчої особистості учнів

*      Гармонійний розвиток особистості

*      Формування активної позиції кожної особистості

*      Вироблення умінь та навичок співробітництва

*      Забезпечення виконання учнями своїх обов’язків та захист їхніх прав

*      Формування повноцінного громадянина держави.

На чолі неспокійного та бурхливого життя дитячого колективу школи стоїть педагог-організатор. Він працює у тісному взаємозв’язку з керівниками методичних об’єднань, педагогами-вихователями, самими організаторами творчих колективів за інтересами. 

 

Жавжаров Віталій Кирилович, педагог- організатор

Учнівський  комітет "Лідер"

 

 

 

 

Модель учнівського самоврядування 

Положення про учнівське самоврядування

Статут учнівського самоврядування