Робота над вимовою – один з найбільш специфічних і складних розділів роботи у школах для дітей з вадами слуху. Дослідження свідчать, що в мові глухих учнів багато звуків, які часто спотворюються в мовному потоці і роблять мову учня нерозбірливою. Недостатній зовнішній контроль, відсутність самоконтролю призводять до швидкої деавтоматизації звуків.
Однією з основних організаційних форм навчання дітей з вадами слуху вимови є індивідуальні заняття. Завданням індивідуальних занять є формування в учнів вимовних умінь, які найгірше засвоюються інформально, тобто без спеціального навчання. Значна увага приділяється роботі над мовним диханням і голосом учнів. Але основний час індивідуальних занять відводиться найбільш складній роботі – роботі над звуками мови та розвитку слухового сприймання.
З 7 по 11 грудня у школі проходив методичний тиждень учителів-дефектологів (сурдопедагогів). В рамках цього тижня були проведені індивідуальні та групові заняття з розвитку слухового сприймання та формування правильної вимови. Всі заняття були проведені на високому методичному рівні, з урахуванням специфічних прийомів, методів та індивідуальних особливостей учнів.
Маркова Любов Григорівна: учитель-методист, учитель вищої категорії, провела групове заняття з учнями 10 класу.
Рубан Тетяна Володимирівна: учитель-методист, учитель вищої категорії, провела індивідуальне заняття з учнем 2 класу.
Маркова Леся Володимирівна: учитель-методист, учитель вищої категорії, провела індивідуальне заняття з учнем 5 класу.
Марков А.Ю. : учитель II категорії, провів групове заняття з учнями 6 класу.
Також члени методичного об`єднання організували та провели щорічний загальношкільний захід присвячений міжнародному Дню глухих. На заході були присутні учні школи, педагоги та представники Запорізької організації товариства глухих. Зустріч пройшла в доброзичливій, сповненій любові та добра атмосфері.