$, 13.04.2024, 14:43
Вітаю Вас Гість | RSS

       Комунальний заклад «Кам’янська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат»
Запорізької обласної ради  

Меню сайту
Календар
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
ОФІЦІЙНІ САЙТИ

Головна » 2017 » Квітень » 05

«Учень року» – це свято великої шкільної родини, свято Інтелекту, Гордості й Таланту. Традиційно у Кам’янській спецшколі-інтернаті пройшов конкурс «Учень року» серед 3-4 класів для дітей з вадами слуху, який мав на меті визначити найкращого знавця всіх предметів шкільної програми.

У конкурсі взяли участь Шишлакова Анжела, Носань Катерина, Грудачова Валентина, Боголюбов Данило, Аверін Іван, Ветцель Карина. Програма конкурсу була складена з урахуванням вікових особливостей дітей. Учні показали свої знання з шкільних предметів, проявили самостійність, активність та креативність при виконанні завдань: «Розкажи про себе», «Розминка», «Категорії знань», «Дуель», які підготували педагоги: Стрішко Л.В. та Дериведмідь В.М. Оцінювати відповіді учнів було запрошено компетентне журі, у складі якого: Савенко О.Д., Наконечна Т.П., Маркова Л.В. Всі учні старанно виконували умови конкурсу. За рішенням членів журі, перше місце зайняв Аверін Іван, він став учнем року, фіналісткою стала Грудачова Валентина – друге місце. Всі інші діти перемогли у таких номінаціях: «Юний мовознавець» – Шишлакова Анжела, «Юний математик» –Боголюбов Данило, «Юний природознавець» – Носань Катерина, «Юний літературознавець» – Ветцель Карина. Педагогічний колектив школи бажає переможцям не зупинятись на досягнутому, а й далі вдосконалюватись та реалізовувати свої мрії.

Л.В.Стрішко, керівник МО вчителів початкових класів

   

Переглядів: 747 | Додав: Natalya | Дата: 05.04.2017

 

Казка-це свіжий вітер, що роздмухує вогник дитячої думки і мови

( В.Сухомлинський)

Саме з казки і починається пізнання дитиною такого таємничого і, на перший погляд, невпізнаного світу. Казка допомагає закарбувати в свідомості дітей яскраві картини дійсності.

З метою розвитку творчих здібностей, акторського таланту, пам’яті, уваги у початковій школі було проведено конкурс інсценізованої казки. Казка – це активна творчість, що захоплює всі сфери духовного життя дитини, її розум, почуття, уяву, мову, сприяє розвитку емоційної сфери..

Недарма всі люди полюбляють казки, бо вони поринають у світ дитинства, краси, добра і справедливості. Учні 2-б класу інсценізували українську народну казку «Пан Коцький».

Ми детально розробили сценарій казки, розподілили ролі (кожен учень класу отримав свою роль), підібрали музичний супровід. Батьки допомогли підготувати костюми, декорації.

За час підготовки до конкурсу діти об’єдналися однією цікавою для них метою, стали краще розуміти один одного, більш здружилися. Кожна дитина намагалася якнайкраще зіграти свою роль. Казка «Пан Коцький» переконала глядачів, що правда завжди перемагає.

Наша казка закликає до добра, любові, поваги до ближнього, вміння зрозуміти іншого. Конкурс інсценізованої казки подобається як дітям, так і дорослим. Казка – це не просто розповідь про фантастичні події , а цілий світ, у якому дитина живе, бореться, протиставляє злу свою добру волю. Кожна казка невіддільна від краси, вона сприяє розвитку естетичних почуттів, без неї не можливе благородство, щира чуйність до людського нещастя й страждань. Завдяки казці дитина пізнає світ не тільки розумом, а й серцем.

О.С.Гонтарь, вихователь

 

   $IMAGE4$

Переглядів: 929 | Додав: Natalya | Дата: 05.04.2017

 

Учні 2-б класу завершили роботу над проектом «Картоплинка». Під час роботи діти дізнались багато цікавого про картоплю, а саме: звідки з’явилась у нашому краї картопля, де росте, як росте, як з’являються плоди, як люди використовують картоплю, які страви можна приготувати з картоплі, які машини допомагають людям готувати картоплю. Спочатку вони складали план дій, а потім визначали ресурси: де можна отримати необхідну інформацію. Учні уважно розглядали картоплю, потім проводили досліди з картоплею. Діти спостерігали, як у картоплі з’являється пагін, корінець та зав’язуються плоди. В інтернеті знайшли цікаві пізнавальні фільми про картоплю, навіть намалювали картоплю з натури. А ще навчилися чистити картоплю! Найкраще це вдалося Риті Гречаній. Всі учні класу отримали домашнє завдання: приготувати страву з картоплі. Богдан готував борщ, Рита - картопляне пюре, Катерина - смажену картоплю, а Кирило картоплю з м’ясом. Звичайно, всім дітям допомагали мами, а Кирилові - старша сестра. Цікавою була екскурсія до шкільної їдальні. Кухар розповідала про те, як готують страви з картоплі та продемонструвала роботу машин, які чистять та нарізають картоплю.

Щоб поділитись з друзями результатами своєї роботи , учні класу випустили стінгазету та виклали матеріали проекту на класну веб-сторінку. http://veseliyvulik.blogspot.com

О.С.Гонтарь, вихователь

   

 

 

  

Переглядів: 785 | Додав: Natalya | Дата: 05.04.2017