$, 07.12.2023, 23:14
Вітаю Вас Гість | RSS

       Комунальний заклад «Кам’янська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат»
Запорізької обласної ради  

Меню сайту
Календар
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
ОФІЦІЙНІ САЙТИ

Головна » 2013 » Грудень » 9 » Тиждень педагогічної майстерності вихователів старших класів
11:30
Тиждень педагогічної майстерності вихователів старших класів

   Сучасна школа потребує вироблення нових підходів до організації методичної роботи.З метою поліпшення фахової підготовки педагогічних кадрів у школі іпроводяться тижні педагогічної майстерності, які спонукають кожного педагога до підвищення свого фахового рівня, сприяють взаємному збагаченню членів педагогічного колективу педагогічними знахідками, дають змогу молодим  спеціалістам вчитися педагогічної майстерності у старших і досвідченіших колег, забезпечують підтримання в педагогічному колективі духу творчості, прагнення до пошуку.

У процесі методичної роботи здійснюються підвищення наукового рівня вихователя, його підготовка до засвоєння змісту нових програм і технологій їх реалізації, постійне ознайомлення з досягненнями психолого-педагогічних дисциплін і методик, вивчення і впровадження у шкільну практику передового педагогічного досвіду, творче виконання перевірених рекомендацій, збагачення новими, прогресивними й досконалими методами і засобами навчання, вдосконалення навичок самоосвітньої роботи.   
       
 
 
Керівник методичного об'єднання Гречко О.О. провів цікаву бесіду за круглим столом "Поговоримо про кохання",а вихователь 7-б класу Прінь С.С. обговорювала  з учнями питання головних цінностей в житті людини.    

 

 
Переглядів: 1088 | Додав: Elena | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]