$, 01.12.2020, 05:17
Вітаю Вас Гість | RSS

       Комунальний заклад «Кам’янська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат»
Запорізької обласної ради  

Меню сайту
Календар
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
ОФІЦІЙНІ САЙТИ
Головна » 2020 » Вересень » 25

 

 

Нещодавно  в Україні відзначали День рятувальної служби.  До здобувачів  освіти  Кам’янської школи – інтернату  завітали представники  цієї  мужньої професії. 

          Заступаючи на чергування, рятувальники  готові ризикувати  аби допомогти людям, зберегти життя і майно.  Вони - справжні герої  сьогодення, з честю виконують покладені на них завдання. 

Рятівник -  це  не просто професія, це покликання. Члени колективу школи-інтернату з вдячністю за   витримку, відповідальність і професіоналізм  вітали  гостей.  Дякували  також за те, що наочно  змогли побачити пожежну техніку  та  спеціальне обладнання рятувальників, яким вони   різними способами  гасили  вогонь умовної пожежі в школі-інтернаті. Планові навчальні тренування  з пожежної безпеки  в цьому році  проводили із залученням  6-го державного пожежно-рятувального посту ГУ ДСНС України у Запорізькій області  смт  Степногірська.

          Класні керівники, вихователі дошкільних груп, , техперсонал,  під керівництвом Китманової  І.В., керівника з ЦЗ,  організовано провели  навчальну евакуацію  шкільного колективу. А можливості пожежного забезпеченням школи  продемонстрував Лебідь О.І., інженер з пожежної безпеки та члени пожежної дружини.

          Тиждень був насичений подіями і заходами: провели  навчально-тренувальна евакуація колективу , перевірку системи оповіщення у випадку пожежі, тренування нового  складу караулу пожежно-рятувального  посту  ГУ ДСНС  Степногірська  гасіння умовної пожежі в школі-інтернаті  та  випробували  пожежних гідрантів.  

          Головне, вихованці  засвоїли -  варто бути обережним  з вогнем,  берегти своє життя  та   оточуючих.  А якщо  сталася  пожежа , викликати наших друзів-  рятівників, які  завжди примчать  на допомогу!

 

 

Переглядів: 31 | Додав: Natalya | Дата: 25.09.2020

 

 

У КЗ «Кам’янська спецшкола-інтернат» ЗОР  відбулась осіння спартакіада, присвячена дню фізичної культури і спорту. В спортивних змаганнях взяли участь учні 1-12 класів. Активними, рухливими і спритними зростають наші наймолодші школярики. В змаганнях були представлені такі види спорту, як метання малого м’яча, метання гранати, стрибки в довжину з місця, стрибки в довжину з розбігу  та біг на 30 і 60 метрів.

Звичайно, були визначені і переможці. Серед юних спортсменів 2-4 класів найкращі результати показали Олійник Є.(4-А кл.) Скрипниченко Т.(3-Б кл.),Білан Д.(4-В кл.),Глушко К, Монастирний А. (3-А кл), Дашкеєв М.(4-Б кл., Максименко Є.(4-б).

Серед учнів 5-9 класів відзначились своїми спортивними успіхами Аверін І.(8-Б кл.)– стрибки в довжину з розбігу; Кучин В. (5- А кл.) –стрибки в довжину з розбігу; Боголюбов Д.( 7-А кл.)

Порадували спортивними результатами і старшокласники. Це Заярін В.(12-А кл.), який має найкращі результати зі стрибків у довжину і бігу на 60 м. Осадчий  М. (10-А кл.) – стрибки в довжину з розбігу. Гострий М.(10-А кл.)– біг на 60 м. Тульгук М.(10-Б кл.)– стрибок в довжмну з розбігу. Білоконь В.(11-Акл.) – біг на 60 м. Стадник М.(11-А кл.) – метання гранати, стрибки в довжину з розбігу. Бажаємо всім здоров’я, бадьорості і нових перемог!

         

 

Переглядів: 24 | Додав: Natalya | Дата: 25.09.2020