$, 20.05.2024, 21:33
Вітаю Вас Гість | RSS

       Комунальний заклад «Кам’янська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат»
Запорізької обласної ради  

Меню сайту
Календар
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
ОФІЦІЙНІ САЙТИ

Волонтерський рух

«Не запитуйте країну, що вона може зробити для вас.

Запитайте, що ви можете зробити для своєї країни»

Волонтерський рух є головним напрямком діяльності учнівського самоврядування. Діяльність школярів-волонтерів відбувається на засадах власної волі.  Даний напрямок роботи виховує  у дітей  такі моральні цінності, як милосердя, толерантність, працелюбність, прагнення до взаємодопомоги, активізує процеси згуртування учнівського колективу.

Зони діяльності волонтерського руху: допомога у веденні господарства ветеранам, самотнім людям, людям похилого віку, традиційні щорічні заходи із запрошенням ветеранів на свята, догляд за меморіалом. Посильну допомогу  надають учні – волонтери 5-12 класів.  Наша волонтерська діяльність змінила нашу філософію життя. Ми стали помічати те, на що раніше не звертали уваги,  побачили, скільки людей потребує допомоги та підтримки, тому завжди раді допомогти.

Будучи складовою частиною виховання в цілому, волонтерська діяльність впливає не тільки на свідомість, але і на відповідну сторону поведінки, формує переконаність у необхідності відкрити душу на зустріч тим, хто потребує допомоги, теплого слова, співчуття, розуміння.

Колектив Кам’янської школи- інтернату   долучився до акції «Допоможемо воїнам АТО», допоміг двом молодим бійцям - учасникам АТО, які отримали  складні поранення  та проживають у Василівському районі (Олександр Гринь, житель с. Орлянка та  Ільницький Максим, житель с. Мала Білозерка).  Загальна сума допомоги 10 200 грн, по 5 100 кожному.

       

Олександр Гринь, 28 років, житель с. Орлянка.                           Ільницький Максим, с. Мала Білозерка, 1986 р.н., 

 

У школі-інтернаті налагоджено плідне соціальне партнерство з благодійним фондом «Солдатські матері». Учнівський та трудовий колектив   школи- інтернату долучилися до акції «Допоможемо воїнам АТО».  Протягом  тривалого часу року координує цю роботу вихователь школи-інтернату  Рубан В.М. зі своїм учнівським колективом. Загальна сума коштів, зібраних учнівським та трудовим колективом школи 20.530 грн. Через фонд «Солдатські матері» у зону АТО передано близько 850 кг продуктів,  подушки, ковдри,  постільну білизну,  матраси, листи, обереги, вітальні листівки до свят, прапори.

У школі-інтернаті налагоджено плідне соціальне партнерство з ветеранською організацією села. Однією з головних задач є набуття соціального досвіду шляхом залучення учнів до активної громадської роботи. У школі постійно проводиться робота щодо залучення школярів до посильної допомоги людям похилого віку, інвалідам, ветеранам та учасникам Великої Вітчизняної війни, одиноким непрацездатним громадянам. Шкільні волонтери не просто відвідують людей похилого віку а й  надають їм посильну допомогу. Вже стали традиційними проведення спільних свят до Дня людей похилого віку, відвідування ветеранів ВВВ, привітання їх зі святами,  проведення доброчинних акцій, допомога людям похилого віку. Така робота загонів  тісно пов'язана з загальношкільними напрямками виховання: морально-етичним та національно-патріотичним, сприяє вихованню у дітей поваги до старшого покоління. 

Волонтерська діяльність колективу школи  сприяє встановленню соціальних зв’язків, опануванню дітьми новими навичками, формуванню у них прагнення до відповідальної патріотичної поведінки, моральних та духовних якостей, світогляду справжнього громадянина України.  

Девіз волонтерського загону нашої школи:

Поспішайте робити добро…     

      

Привітання ветеранів Великої Вітчизняної війни

 

       

Допомога людям похилого віку